اخبار جدید و جالب در مورد The Flash

توسط : در تاریخ : سه شنبه, ژانویه 13th, 2015

چه کسی فلش معکوس است؟ موضوعی که ذهن همگان را مشغول کرده‌ است. حال تهیه کننده اجرایی سریال و بازیگر نقش هریسون ولز اطلاعات جدیدی درمورد این سوال به هواداران داده‌اند.

هشدار: متن ممکن است بخشی از داستان سریال را لو دهد

به‌گزارش فانتزیِ کمیک به‌نقل از سوپرهیروهایپ، دقایق نهایی اپیزود آخر میان فصل سریال “فلش” بسیاری را شگفت زده نمود، زمانی که مرموزترین صحنه مرد مرموز سریال «هریسون ولز» به عنوان «الهه انتقام بری»، فلش معکوس، نشان داده شد. برخی چنین پایان خشک و خالی را باور نداشتند با این حال، در میزگرد “قهرمانان و شروران” TCA امروز (از کانال EW)، ستاره مشهور «تام کاوانا» (بازیگر نقش دکتر ولز مرموز) با گفتن این جمله شکی در مورد شرارت بزرگ او بجا نگذاشت:

اون همون مرد زردپوشه. بله، من فلش معکوس هستم.

تهیه کننده اجرایی اندرو کریسبرگ نظر موافق خودش را با گفتن اینکه ما خواهیم دید که ماجراهای شب نورا آلن از زاویه دید فلش معکوس پایان می‌گیرد، اضافه نمود:

ما می‌خواهیم از دید فلش معکوس آنچه را که در آن شب اتفاق افتاده است، ببینیم. من نگفتم از دید ولز، بلکه از دید فلش معکوس.

کریسبرگ به طعنه گریزی به ارتباط ادی تاون (ریک کاسنت) نیز زد و گفت:

نام او تصادفی نیست. ارتباط ادی با افسانه فلش معکوس در نیمه دوم سال به نتیجه خواهد رسید.

کاوانا در ادامه با تأیید این که فقط یک فلش معکوس در سریال وجود دارد، تیزرهای جالب تری ارائه نمود.

تنها یک فلش معکوس وجود دارد، وقتی ما به آن لحظه می‌رسیم و واقعاً شروع به فهم جزئیات آن لحظه می‌کنیم، برای مخاطبان بسیار لذت بخش خواهد بود. این قضیه لایه‌های عمیق تری دارد. خیلی بیشتر از آنچه فکر کنید.

همچنین درآخر CW تصاویری از قسمت بعد این سریال را منتشر کرده که ماهم برای شما ضمیمه این خبر کردیم. قسمت ۱۰ این سریال تحت عنوان «انتقام یاغیان Revenge of the Rogues» درتاریخ ۲۰ ژانویه (۳۰ دی) پخش خواهد شد.

The Flash   The Flash   The Flash      The Flash         The Flash   

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.


  • MP7
   در پاسخ به MP7

   این گفته ها سریال رو پیچیده تر کرد. ممکنه منظورش این باشه که تو فصل اول یه فلش معکوس هست. مثلا فصل دو یا سه ادی ثاون هم تبدیل بشه، یا شایدم ولز به گذشته رفته و کلونی از خودش بنام ادی ثاون رو ایجاد کرده! هر چند ممکنه هم کلیشه ای بشه و مشخص بشه که ادی پسر ولزه!؟!؟

  • MJ
   در پاسخ به MJ

   کت و شلوار زرد ؟ 😐 😐

  • SoMe0nE
   در پاسخ به SoMe0nE

   نظر من اینه که شاید اصلا خود ولز همون ادی باشه منتهی نسخه ایندش!
   چرا که نه؟! منظورم اینه که الانم شاهدی بر این که حتما اسم و فامیل دکتر ولز همین ولز باشه نیست! شاید ادی باشه که از اینده اومده و خودش رو با این اسم جا انداخته!

  • v for victory
   در پاسخ به v for victory

   درود
   با این حرفا جذابترش کردن
   من اطلاعات زیادی در مورد فلش معکوس ندارم
   فقط ازش یه انیمیشن paradox رو دیدم
   ولی،شخصیت جذابی داره
   و باید دید که چطور مطرحش میکنن

  • green-lantern
   در پاسخ به green-lantern

   احتمالا اون فلش زرد که دکتر ولز رو کتک زد از آینده اومده الان باهم دستشون تو ی کاسه س…حالا اینکه میخوان چیکار کننو چرا اومده ایشالا در آینده میفهمیم…کلا این سریال با آینده خیلی مرتبطه..از اولم معلوم بود(اون روزنامه ای که ولز میبینه)از ی طرفیم این توضیحات منو یاد The Flashpoint Paradoxمیندازه!

  • عرفان
   در پاسخ به عرفان

   بعضیا میگن ولز پسر ادی هستش و از آینده اومده کرم بریزه!

  • رسول
   در پاسخ به رسول

   سلام ببخشید این قسمت هم مثل قسمت ۱۰ سریال ARROW پیش نمایش نداره؟؟؟؟ خیلی ممنون

  • رسول
   در پاسخ به رسول

   انیمیشن Justice League Throne of Atlantis 2015 هم اومده اگه میشه بزارید تو سایت خیلی ممنون

  • امیر
   در پاسخ به امیر

   ولی خوب به هر حال سفر به گذشته امکان پذیر شد.اون دستگاه که نگهدارنده تاکیون هاست میتونه چنان سرعی به هرکی ک ریورس فلش هست بده که به راحتی در زمان سفر کنه.

  • detective
   در پاسخ به detective

   prison break reunion

  • نیما
   در پاسخ به نیما

   به نظر من ولز همون الن بری هست که از آینده اومده و فلش معکوس رو هم نمیدونم کیه

  • sam
   در پاسخ به sam

   سلام این فیلم واقعا باحاله به طوری که منو دیوونه کرده من خیلی از شخصیت دکتر ولز خوشم میاد راستی نظر من اینه که ادی ثاون چون دختر سیاه پوسته رو میخواسته و بری الن اون دختره رو از ادی گرفته از بری کینه داره و اومده که بری الن رو از بنیان نابود کنه نظر شخصی من اینه ولی اینکه چطور تبدیل به فلش شده یا اون همه علم رو از کجا اورده منو به شک میندازه که فلش معکوس ادی ثاون نیست پس کیه ایا پسرشه ولی اونکه در قسمت هایی از فیلم اشاره شده ( وو تو فک نکنم به دختر مورد علاقه ات برسی) توی قسمتی از فیلم اشاره شده بود ولی اگه توی قسمت ۹ نگا کنین ایبارد ثاون که صورت دکتر ولز واقعی رو دزدیده خیلی شبیه ادی هست ولی این فیلم طوری طراحی شده که قابل پیش بینی نباشه لامصب عجب فیلمیه اونوقت ماهم دلمون خ شه فیلم ایرانی میبینیم در بر نویسنده فیلم اروو و فلش