اخبار جدید از فیلم‌‌های آینده DC

توسط : در تاریخ : سه شنبه, دسامبر 2nd, 2014

پروژه‌های آینده کمپانی وارنر و البته DC درحال نگارش‌اند اما دراین بین نگارش فیلمنامه «جوخه‌ی انتحار» به‌پایان رسیده است و ما باید کم، کم خود را برای اخبار جدید در رابطه با این فیلم آماده کنیم.

به‌گزارش فانتزیِ کمیک به‌نقل از سوپرهیروهایپ، نگارش فیلمنامه جوخه انتحار به‌‌پایان رسیده است و حال تیم دیوید آیر قرار است برای پیش‌‌‌‌‌‌تولید و البته فیلمبرداری این فیلم راهی پرجمعیت‌ترین شهر کانادا، تورنتو شوند. فیلم‌‌‌‌‌‌‌هایی نظیر بلید ۲، چهارشگفت‌‌انگیز و ایکس من نیز دراین شهر فیلمبرداری شده‌‌‌‌‌اند. گفته شده ماه فوریه، تیم راهی تورنتو خواهند شد. جای کورتنی برای ددشات، جرد لتو برای جوکر، مارگو رابی برای هارلی کوئین، تام هاردی و ویل اسمیت درحال مذاکره برای پیوستن به تیم بازیگری هستند. این فیلم در ۵ آگوست ۲۰۱۶ اکران خواهد شد.

Suicide-Squad-On-Hold

همچنین جوزف گوردن-لویت در مصاحبه‌ای اعلام کرده که همچنان دنبال فیلم سندمن است و درحال حاضر همراه دیوید گویر و جک تورن درحال کار برآن است و گفته چندی پیش جلسه‌ای با عوامل وارنر همراه با دیوید و آقای گیمن (خالق شخصیت) داشته است. پس همچنان باید منتظر اخباری از پروژه سندمن باشیم. احتمال داده‌اند دلیل این‌همه پافشاری جوزف، برای کارگردانی و بازی دراین فیلم است. همچنین گوردن فیلم DON JON را درمقام کارگردان درکارنامه هنری خود دارد.