اخباری در رابطه با فیلم «جوخه‌ی انتحار»: بازیگر نقش «ریک فلگ»، شخصیت خبیث فیلم و دث‌استروک!

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, مارس 12th, 2015

مدتی است که اخبار و شایعات متعددی را از فیلم «جوخه‌ی انتحار» می‌شنویم که آخرینشان مربوط به مدل موی جرد لتو بود. اینک سه خبر جدید نیز به دستمان رسیده که به اطلاعتان می‌رسانیم.

جوئل کینامن، بازیگر نقش «ریک فلگ»

همانطور که خبر دارید در ابتدا تام هاردی قرار بود در این فیلم نقش «ریک فلگ» را ایفا کند ولی به دلایلی از این نقش انصراف داد. قبلاً نیز اعلام کردیم که دی‌سی گزینه‌های دیگری را برای این نقش در نظر دارد. افرادی چون «جیک جیلنهال» و «جوئل کینامن». حال خبر می‌رسد که حضور «جوئل کینامن» در این فیلم تایید شده و این بازیگر در فیلم حضور خواهد داشت. این بازیگر در گفتگو با وب‌سایت فرانسوی AlloCiné این خبر را تایید کرد. بدین ترتیب او نیز به جمع بازیگرانی چون «مارگو رابی»، «ویل اسمیت»، «جرد لتو» و «جی کورتنی» خواهد پیوست.

خبر دیگری که از این فیلم به دست آمده این است که بالاخره شخصیت بد این فیلم نیز مشخص شده است. شخصیت خبیث فیلم «آنتیفون Antiphon»، رئیس سازمان عملیات ویژه‌ی «یورش Onslaught» خواهد بود. طبق گفته‌ی Latino Review «آنتیفون» و «یورش» برای منافع خود در تعقیب ابرقهرمانان و شرورها هستند. خود «آنتیفون» نیز از قربانیان یک آتش‌سوزی است و یک پای مصنوعی دارد. ضمن اینکه شایعه‌ی حضور «اد هریس» در نقش «آنتیفون» نیز وجود دارد. انتخاب یک شخصیت منفی نظامی به جای یک شخصیت ابرانسان مطمئناً به متمایز ساختن «جوخه‌ی انتحار» از فیلم‌های دیگر این ژانر کمک می‌کند.

خبر آخری که برای شما داریم مربوط به شخصیت «دث‌استروک» است. یکی از منابع نزدیک به ساخت فیلم اعلام کرده که «جو مانگانیلو» کاندید بازی نقش «اسلید ویلسون» معروف به «دث‌استروک» است. گفته می‌شود که دی‌سی «جیسون کلارک» را نیز برای همین نقش در نظر ولی فقط در صورتی که «جو مانگانیلو» نتواند نقش را به دست آورد. «جو مانگانیلو» قبلاً نیز با «دیوید آیر»، کارگردان فیلم، در فیلم «خرابکاری Sabotage» همکاری داشته است و همچنین در نقش «فلش تامپسون» در سه‌گانه‌ی اسپایدرمنِ «سم ریمی» نیز حضور داشته است.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.