اخباری در رابطه با حضور «یان مک‌کلن» و «پاتریک استوارت» در فیلم‌های دنیای ایکس‌من

توسط : در تاریخ : سه شنبه, فوریه 10th, 2015

«پاتریک استوارت» بازیگر نقش «چارلز اگزاویر» در سه‌گانه‌ی اصلی ایکس‌من در مصاحبه‌ای اطلاعاتی راجع‌به حضور «یان مک‌کلن» و خودش در فیلم‌های آینده‌ی ایکس‌من فاش کرد.

استوارت فاش کرد که مک‌کلن در فیلم «ایکس‌من: اپوکالیپس» که به زودی فیلم‌برداریش شروع می‌شود حضور خواهد داشت. این اتفاق کمی گیج‌کننده است زیرا «مایکل فاسبندر» در حال حاضر عهده‌دار نقش «مگنیتو» است و حضور دو مگنیتو با عقل جور در نمی‌آید. آیا قرار است در این فیلم نگاهی به آینده داشته باشیم؟ باید منتظر ماند و دید.

به غیر از این خبر، استوارت اعلام کرد که وی ممکن است در فیلم «ولورین» بعدی در نقش چارلز اگزاویر حضور داشته باشد. وی در این باره گفته:

چیزی که من خیلی درموردش هیجان‌زده‌م اینه که درباره‌ی یه فیلم ولورین صحبت‌هایی داشتیم که توش من با «هیو جکمن» همکاری می‌کنم. ولورین و پروفسور اگزاویر. این یکی خیلی با بقیه‌ی چهار فیلم ایکس‌منی که تا حالا توشون بودم فرق داره.

استوارت در مورد فیلم بدون نام ولورین که قرار است در سال ۲۰۱۷ اکران شود صحبت می‌کند. شایعاتی نیز مبنی بر بازگشت «جیمز مانگولد» برای کارگردانی این فیلم به گوش می‌خورد. خالی از لطف نیست که به این اشاره کنیم که استوارت از هیو جکمن نیز برای این فیلم نام برده است آن هم با توجه به اینکه جکمن اخیراً اعلام کرده بود که حس می‌کند برای آمادگی جسمانی برای ایفای نفش ولورین دیگر پیر شده است و هنوز به طور رسمی برای این فیلم قراردادی امضا نکرده است. در حال حاضر تنها خبر تایید شده در مورد فیلم سوم ولورین این است که این فیلم در سال ۲۰۱۷ اکران می‌شود.

شما در مورد این اخبار چه فکری می‌کنید؟ حضور پاتریک استوارت در فیلم ولورین خوشحالتان کرده؟ درباره‌ی حضور یان مک‌کلن در ایکس‌من: اپوکالیپس چه فکری می‌کنید؟ نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.


  • detective
   در پاسخ به detective

   اینو دیگه خیلی بیخودش کردن که حوادث آپاکالیپس هم تو گذشته اتفاق میوفته. بخاطر بازیگرای جدیدشه. این دوتا اولی ها خیلی خوبن که دوباره بیان.
   درمورد هیو جکمن باید بگم که هنوز برا وولورین پیر نشده. اگر در آینده ی دور، پیر شد پس بد نیست یه اقتباسی هم از لوگان پیر بسازن. اطلاعاتی در مورد لوگان پیر ندارم ولی اگه بیاد خیلی خوبه. هیو جکمن هم مناسبه نزدیکای ده سال بعد یا بیشتر. اصن نظر من اینه: تا وقتی هیو جکمن زنده س هیچ کس حق نداره بیاد نقش وولورین.

  • SoMe0nE
   در پاسخ به SoMe0nE

   اول باید درباره خبر بگم که خیلی خوشحال شدم. خودم هم از طرفداران مایکل فسبنر و جیمز مکاوی هستم اماا ایان مک کلن رو مگنیتو اصلی میدونم!
   منم با کامنت بالا موافقم به نظر من هیچکس جز هیوجکمن نمیتونه ولورین خوبی باشه!