اخباری جدید ازفیلم «سندمن»

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, دسامبر 18th, 2014

چندی پیش جوزف گوردون-لوئیت اعلام کرد که به‌دنبال جلب رضایت کمپانی وارنر برای ساخت یک فیلم از سندمن است. حال خبر می‌رسد که اصلا DC و وارنر قصد ساخت این فیلم را ندارند و مثل اینکه این فیلم قرار است زیرنظر Vertigo ساخته شود.

به‌گزارش فانتزیِ کمیک به‌نقل RadioTimes، نیل گیمن خالق شخصیت سندمن بازهم درمصاحبه دیگری درمورد آینده فیلم سندمن سخن گفت و درمورد دیوید گویر و جوزف گوردون حرف زد و این تیم را عالی دانست. تا آخر که رسید به سوالی که درمورد انتخاب بازیگر نقش سندمن بود. او ابتدا از جانی دپ سخن گفت اما او را برای این نقش زیادی پیر دانست. سپس به سراغ دوبازیگر پرطرفدار دیگر رفت. تام هیدلستون و بندیکت کامبرپاچ دوگزینه بعدی گیمن بودند و او این دو را برای بازی دراین نقش عالی تجسم کرد. جالب اینجاست که هردو (هیدلستون و کامبرپاچ) درحال حاضر دردنیای مارول حضور دارند.

sandman-actor-header


  • FEIZ
   در پاسخ به FEIZ

   عجیب که بازیگران فیلم های مارول رو انتخاب کنند (این همه بازیگر)
   راستی شایعه شده بود با اکران هابیت تریلر Batman v superman dawn of justice رو پخش کنند اما انگار خبری نیست؟ ،آیا در حد همون شایعه موند؟ ،کسی خبر نداره؟ اگه کسی خبر داره بگه.

  • S.i.S
   در پاسخ به S.i.S

   جانی دپ وقت قیافه و استایل خود مورفیس در نهان جانی دپ خوابیده فقط با یه بار مقایسه کردن قیافه جانی با مورفیس کلا میشه گفت این دوتا همزاد هستن

   • S.i.S
    در پاسخ به S.i.S

    چرا گزینه ویرایش در کامنت ها نیست :دی من باید بعضی وقت ها کامنت هام رو ویرایش کنم تا قبل فهم بشه :

    ویرایش کامنت بالا

    فقط جانی دپ، قیاه و استایل خود مورفیس در نهان جانی دپ خوابیده فقط با یه بار مقایسه کردن قیافه جانی با مورفیس میشه گفت این دوتا همزاد هستن.

  • عرفان
   در پاسخ به عرفان

   تریلر ک فعلا نیومده منبع هم موثق نبود

  • nima
   در پاسخ به nima

   اصلا این نقش ساخته شده برای جانی دپ
   خیلی به هم شبیه هستند

  • MEHRAN
   در پاسخ به MEHRAN

   تمام کامنت های بی ربط به مطلب پاک شد. فانتزی کمیک با یه هدف تأسیس شد، یه سری معیارها داشته از شروع کارش و کسایی که سایت رو از شروع دنبال می کردن می دونن که روش کار ما به چه صورت هست، به هیچ وجه قصد توهین به سایتی رو نداریم اگر بی احترامی شده از سوی کسی به کس دیگه من عذرخواهی می کنم و برای همه همکاران هم آرزوی موفقیت دارم.