اخباری از پروژه‌های سینمایی دی‌سی

توسط : در تاریخ : دوشنبه, آگوست 26th, 2013

همانطور که قبلاً هم اشاره شده است لکس لوتر در دنباله ی فیلم «مردی از پولاد» که در آن بن افلک در نقش بتمن و هنری کاویل در نقش سوپرمن ایفای نقش می کنند، حاضر خواهد بود. اما حالا اخبار جدیدی به گوش می رسد.

برایان کرانستون بازیگر سریال Breaking Bad برای ایفای نقش لکس لوتر در حداقل شش فیلم و حتی شاید ده فیلم قرار داد امضا کرده است. (همانند ساموئل ال جکسون در نقش نیک فیوری در فیلم های مارول)
و اما خبر رسیده است که بن افلک قرار است در سیزده فیلم نقش بتمن را بازی کند. به نظر می رسد که دی سی قصد دارد تا تمام شخصیت های اصلی خود را مستقلاً به روی پرده ی سینما بیاورد یا حداقل اشاره ای به آن ها داشته باشد تا جهانی مرتبط تر از جهانی که مارول تا کنون به نمایش گذاشته، به تصویر بکشد.
دی سی همچنین علاقه ی وافری به آوردن مت دیمون به «لیگ عدالت» دارد. حالا که دوست دیمون، بن افلک در این پروژه حاضر است گفته می شود که او برای نقش آکوامن یا مارشن من هانتر در نظر گرفته شده است.
به نظر می رسد چیزی که مانع حضور مارک استرونگ در نقش لکس لوتر شد، این بود که او قبلاً نقش سینسترو را بازی کرده بود… و هنوز هم می تواند بازی کند.


  • ونداد
   در پاسخ به ونداد

   پس کلا بیخیاال فیلمای بتمن افلک مطمینن به همه ی این فیلم گند میزنه

  • Farzan
   در پاسخ به Farzan

   چیزی که قطعیه اینه که تا چند سال دیگه هر استودیویی برای خودش یه «اونجرز» جدید راه میندازه. مارول که ادامه ی اونجرز رو تولید میکنه. برادران وارنر جاستیس لیگ رو تولید میکنه. سونی شش خبیث رو وارد مرد عنکبوتی شگفت انگیز میکنه. فاکس هم اکس من و چهار شگفت انگیز رو با هم ترکیب میکنه. تا چند سال دیگه حسابی دلمون برای فیلمایی که فقط یه قهرمان داشتند تنگ میشه.
   حضور افلک در ۱۳ فیلم هم جالبه. معلومه که دی سی قراره حسابی دنیای سینمائیش رو گسترش بده. فقط امیدوارم که پای بت فمیلی رو به این قضایا باز نکنند. البته به جز نایتوینگ. به نظرم نایتوینگ میتونه یه فیلم مستقل داشته باشه. به شخصه برام جالبه که فیلمی رو ببینم که نایتوینگ شخصیت اولش باشه و بتمن هم بعضی موقع تو فیلم سر و کله اش پیدا بشه.

   • MEHRAN
    در پاسخ به Farzan

    دقیقاً حرفت درسته میشه اتفاقی که برای خیلی از کمیک ها افتاد و فاجعه تازه از جایی شروع میشه که بخواد کراس اوری هم در کار باشه.

  • شوالیه تاریکی
   در پاسخ به شوالیه تاریکی

   البته خیلی خوب میشه که بن افلک بازی میکنه.
   ۱۳ فیلم داره بازی میکنه

  • sss
   در پاسخ به sss

   نقطه ضعف اصلی فیلم Batman VS Superman افلک نیست اسنایدر من واقعا درک نمیکنم چرا دی سی به این کارگردان گیر داده:/ اسنایدر تنها کاری که بلده ساختن صحنه های اکشنه

  • dracula
   در پاسخ به dracula

   فیلم یک شکسته.طرفداران را ناامید خواهد کرد.

  • Kamiab
   در پاسخ به Kamiab

   مارول دستان مرا بر گلویت به یاد داشته باش

   به یاد داشته باش کمپانی ای که تو را شکست داد

   • micheal 09
    در پاسخ به Kamiab

    مارول که اول این برنامه رو اجرا کرد!! ضمن اینکه هیچکدوم ابرقهرمانان دی سی جز بتمن مخاطب کافی برای فروش رو ندارند. برای همینه که سوپرمن با بتمن اکران میشه برای فروش. درکل مارول مخاطب خودشو داره , ورشکست نمیشه!

  • navid
   در پاسخ به navid

   سلام. من مطمئنم خیلی فیلم خوبی میشه. راستی اگه وبسایت شما عضویت نداره پس چجوری بعضیا اواتار گذاشتن؟؟؟

  • The Dark Knight
   در پاسخ به The Dark Knight

   بنده بشخصه با اینکه از جناب افلک خوشم نمیاد،ولی باورتون نمیشه تعدادی از مردم قبل از اکران شوالیه تاریکی در مورد انتخاب هیث لجر چه حرف هایی میزدند.
   بنابراین برای قضاوت هنوز زوده.

   • Farzan
    در پاسخ به The Dark Knight

    درسته. قبلاً هم به خاطر انتخاب «مایکل کیتون » برای نقش بروس وین در فیلم «بتمن» تیم برتون خیلی جار و جنجال درست شد. ولی «کیتون» تونست از پس نقش بر بیاد و فیلم هم موفق بود. سال ۲۰۰۸ هم که سر انتخاب «هیث لجر» همچنین جریاناتی درست شد. اون موقع خیلی ها «شون پن» یا «رابین ویلیامز» رو می خواستند ولی «لجر» با هنرنمایی افسانه ای خودش همه رو وادار به سکوت کرد. اون فیلم هم که بهترین فیلم سوپرقهرمانی تاریخ لقب گرفت.
    به نظرم «افلک» هم میتونه از پس این نقش بر بیاد اما اینکه آیا این فیلم هم خوب از آب در میاد یا نه ، موضوع دیگه ایه.

  • محمد
   در پاسخ به محمد

   فکر نمیکنم ایده ی جالبی باشه چون قبلا نقش اهریمن شجاع (daredevil) رو بازی کرده بود. فکر نمیکنم جالب باشه که یه نفر دوتا superhero ی متفاوت رو بازی کنه اونم یکی مربوط به مارول و یکی مربوط به دی سی