اخباری از فیلم‌‌های کمیک بوکی، از واندرومن تا لاک‌‌پشت‌های نینجا ۲

توسط : در تاریخ : جمعه, دسامبر 5th, 2014

از دیشب تا امروز صبح اخبار زیادی درمورد دنیای سینمای کمیک، از مارول تا دی‌‌سی و حتی لاک پشت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها آمده‌است. از این رو تصمیم گرفتیم همه این اخبار را در یک مطلب کار کنیم .


جسیکا جونز و لوک کیج دنیای مارول انتخاب شدند!

هفته گذشته بود که سایت‌های مختلف درمورد بازیگر جسیکا جونز و لوک کیج گمانه‌زنی‌هایی کرده‌‌بودند و چندنفر را نیز کاندید کرده‌بودند اما حال مارول بطور رسمی نام دوبازیگر جوان را برای این دونقش اعلام کرد.کریستین ریتر درنقش جونز و مایک کولتر درنقش کیج هنرنمایی خواهند کرد. از کارهای ریتر می‌‌توان به Breaking Bad اشاره کرد. کولتر نیز تابحال درسریال اقتباسی Halo: Nightfall ایفای نقش کرده‌‌است. سریال جسیکا جونز درتاریخ نامعلومی از Netflix پخش خواهد شد. گفته شده‌است ابتدا لوک کیج درسریال جسیکا حضور خواهد داشت و سپس وارد سریال اختصاصی خود خواهد شد.


فیلمنامه‌نویس واندرومن مشخص شد!

مقدمات ساخت فیلم واندرومن کم،کم درحال انجام است. دی‌‌سی حساب زیادی روی این فیلم  بازکرده‌است. چندی پیش اخباری مبنی بر حضور میشل مک‌لارن بعنوان کارگردان به‌گوش می‌خورد و حال هالیوود ریپورتر که یکی از معتبرترین منبع‌های خبری محسوب می‌‌شود گزارش داده‌‌‌است که «جیسون فوچس» (عصریخبندان: شکاف قاره‌ها، پن) قرار است فیلمنامه این فیلم را به‌‌نگارش درآورد و طرح‌های اصلی داستان نیز توسط شخص فوچس به وارنر ارائه شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌است. فیلم واندرومن درسال ۲۰۱۷ روانه سینماها خواهد شد.


ساخت ددپول درماه مارس

فیلم سینمایی ددپول که چندی پیش یک کلیپ آزمایشی از آن منتشر شد، قرار است درماه مارس سال ۲۰۱۵، کار ساخت آن شروع شود و رینولدز نیز بعنوان بازیگر اصلی قرار است دراین ماه مقابل دوربین میلر رود. تیم میلر بعنوان کارگردان و سرپرست نویسندگان فعالیت دارد. نویسندگان این فیلم «ریت ریس»(جزیره زامبی) و پل ورنیک هستند. ددپول در اوایل سال ۲۰۱۶ اکران خواهد شد.


لاکی‌های ۲ بدست فرد دیگری ساخته خواهد شد…

فیلم سینمایی «لاک پشت‌‌های نینجا» به‌‌کارگردانی جاناتان لیبزمن، امسال روی پرده سینما رفت. هرچند نقدهای مثبتی روی آن انجام نگرفت اما فروش قابل‌‌‌قبولی داشت.  حال گزارش شده‌است جاناتان لیبزمن از کارگردانی قسمت دوم برکنار شده و کمپانی پارامونت و البته مایکل بی درحال مذاکره با دیوید گرین (کارگردان Earth to Echo) برای ساخت قسمت دوم این فیلم‌‌ هستند. «لاک‌‌‌‌‌‌‌پشت…۲» قرار است در ۳ ژوئن ۲۰۱۶ اکران گردد.


بندیکت کامبرباچ رسما ساحر دنیای مارول شد!

بندیکت کامبرباچ، ستاره فیلم «بازی تقلب» و البته «هابیت: نبرد پنج سپاه»، چندی پیش اعلام شد که درحال مذاکره برای نقش دکتراسترنج با مارول است. حال استدیو مارول رسما حضور این ستاره را درنقش استرنج تایید کرد. ۴ نوامبر ۲۰۱۶ برای اکران فیلم «دکتر استرنج» اعلام شده‌‌‌است.