اخباری از فیلم‌های کمیک‌بوکی در آکادمی اسکار

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, ژانویه 15th, 2015

امسال حضور کمیک و شخصیت‌های کمیک‌بوکی به‌شدت در آکادمی اسکار احساس می‌‌‌‌‌شد. چندی پیش لیست اولیه نامزدهای اسکار در رشته‌های مختلف اعلام شد و حال لیست نامزدهای اصلی اعلام شده‌ است که بازهم حضور شخصیت‌های جذاب کمیک می‌‌‌‌‌‌درخشد.

به‌‌گزارش فانتزیِ کمیک به‌نقل از سوپرهیروهایپ، در رشته بهترین گریم و مدل مو «محافظین کهکشان»، بهترین انیمیشن پویانمایی سینمایی «۶ قهرمان بزرگ»، بهترین موسیقی «لگوفیلم» برای موسیقی Everything is Awesome و برای بخش جلوه‌های ویژه «ایکس من: روزهای سپری آینده»، «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان» و بازهم «محافظان کهکشان» کاندید شده‌اند.

Guardians of the Galaxy Lands Two Academy Award Nominations!

از دیگر کاندیدهای اصلی بخش گریم می‌توان به فاکسکچر و هتل بزرگ بوداپست و دربخش انیمیشن می‌توان به چگونه اژدهای خود را آموزش دهید ۲، باکس‌ترولز و صدای دریا اشاره کرد. دربخش جلوه‌های ویژه طلوع سیاره میمون‌ها و درمیان ستارگان کاندیدا هستند.

با اجرای نیل پاتریک هریس هشتاد و هفتمین مراسم سالیانه آکادمی در روز دوشنبه در تاریخ ۲۲ فوریه در محل دالبی ثیتر در هالیوود و در هایلند سنتر برگزار خواهد شد و شبکه ABC پخش آن را پوشش خواهد داد. همچنین ۲۵۵ کشور و ایالت این مراسم را بصورت زنده نمایش خواهند داد.

برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه فرمایید.