احتمال کراس اور لژیون با مردان ایکس و حضور ستاره‌ی واندروومن در فصل دوم

توسط : در تاریخ : شنبه, جولای 22nd, 2017

در آخرین اپیزود از فصل اول سریال لژیون، بالاخره رابطه ای بین درام اصلاح واقعیتی و منبع اصلی سریال در کامیک های مارول ایجاد شد. معلوم شد که آنتاگونیست اصلی سریال، دشمن قدیمی X-Men، شادو کینگ است. همچنین تایید شد که پدر دیوید هالر، بنیان گذار X-Men، چارلز اگزویر است. هرچند اگر طرفداران فکر کرده‌اند این‌ها اولین قدم‌ها برای وصل کردن سریال تلویزیونی به فیلم‌های فاکس است،  کاملاً در اشتباهند.

لورن شولر دانر، تهیه کننده‌ی ایکس من، در طول پرسش و پاسخ لژیون در کامیک کان سن دیگو گفت: «سریال باید در سطح خودش وجود داشته باشه، هیچ وقت نمی‌تونه با فیلم‌ها کراس اور داشته باشه – وگرنه چرا باید تماشا کردش؟»

برای کسانی که مصاحبه‌های تهیه کننده‌ی لژیون، نواه هاولی را دنبال کرده باشند، این خبر غافلگیر کننده‌ای نیست. او قبلاً گفته بود: «قرار نیست در فصل دوم یکدفعه نگاهی به خط‌های داستانی کامیک‌ها بیندازیم. ولی احتمال دارد ایده‌ها یا شخصیت‌ها یا تصاویری که برایتان آشنا هستند را در آن ببینید.»

gambit_by_alex_malveda-d9g9j22

همچنان، سریال با نشان دادن ویلچر اگزویر با طراحی X مخصوص آن و یک نقاشی گچی خلاقانه که نبرد او با شادو کینگ را به تصویر کشید، اشاره‌ای به کامیک‌ها و فیلم‌های X-Men داشته است. هاولی در ماه مارچ به خبرنگاران گفته بود، جستوجوی دیوید به دنبال پدر خونی‌اش، چیزی است که او دوست دارد دنبال کندش، ولی این را هم تایید کرد که وضعیت پیچیده‌ای است. هاولی در آن زمان گفته بود:

«گفتگوی خلاقانه‌ای است، ولی همچنین یکجور گفتگوی شرکتی‌ست، می دانید، تا حدی به لحاظ استودیوی فیلمسازی و رابطه‌ی آنها با X-Men و شخصیت‌هایی که در فیلم‌ها می‌خواهند و می‌خواهند از آن‌ها محافظت کنند، و اینکه ما پروفسور ایکس را در سریال می‌خواهیم، یا حتی پاتریک استوارت، یا جیمز مکآووی یا یکی از آن بازیگرها را بخواهیم، یک گفتگو با هر دوی بازیگران و استودیو است. پس من نمی دانم، هنوز در این موضوع شیرجه نزدم، ولی قطعاً نیاز دارم که دربارش فکر کنم.»

در طول پرسش و پاسخ روز پنج شنبه، ستاره‌ی لژیون، دن استیونز اظهار داشت که از پتریک استوارت درباره‌ی بازی کردن نقش پروفسور ایکس در سریال پرسیده. هرچند، چه وقت پدر دیوید وارد سریال می‌شود، و با اینکه چطور چنین ملاقاتی پیوستگی ایکس من/لژیون را میزان می‌کند، همچنان حل نشده باقی مانده است.

هاولی در پاسخ به این سوال که لژیون می‌خواهد اگزویری پیرتر یا جوانتر را به تصویر بکشد، جواب داد: «تا حدی به این بستگی دارد که چه کسی بخواهد نقشش را بازی کند. وقتی ما به آن بخش از داستان برسیم – اینکه اگزویر پیرتر نقشش را بازی کند خنده‌دارتر است یا جوان تر؟ نمی دانم. عالی می‌شد اگه تو (دیوید هالر) پیرتر از پدرت بودی.» و استیونز در پاسخ به او گفت: «چیزی مثل بازگشت به آینده.»

5783605-shadow+king+storm

همچنین اعلام شد که سعید تغماوی، بازیگر فیلم Wonder Woman در فصل دوم لژیون به عنوان شادو کینگ حضور خواهد داشت. نواه هاولی اظهار داشت که تغماوی به اوبری پلازا (لنی) و جماین کلمنت (الیور) ملحق خواهد شد تا به صورت یک ترینیتی وحشت انگیز، دیوید هالر و بقیه‌ی گروه را با خود درگیر کنند.

هاولی خیلی سریع در فصل اول به مبارزه‌ی بین پروفسور ایکس و شادو کینگ آنطوری که در کامیک اصلی بود اشاره کرد. از آنجایی که این لژیون است، با خیال راحت می‌توان گفت داستان زندگی فاروک باید چیز جالبی باشد. بنابه گفته‌ی هاولی، همه چیز خیلی سریع زیرو رو می‌شود. او توضیح داد: «ما کاری می‌کنیم که پولمان سر هر شخصیتی در سریال ارزشش را داشته باشد. من باور دارم که هر چه بیشتر زاویه‌ی دید را عوض کنی، بیشتر برای شخصیت‌هایی که باید شرور باشند، همدردی می‌سازی.»