احتمال ساخت ریبوت فیلم Spawn در ۲۰۱۴

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, آگوست 28th, 2013

بالاخره پس از سال ها برنامه ریزی و قول دادن به طرفداران، Todd McFarlane سازنده ی کمیک Spawn  ممکن است واقعا فیلم ریبوت خود را از این سری به واقعیت برساند.

او در این باره می‌گوید:

دلیل اینکه کار با سرعت کمی پیش میره اینه که من کار نویسندگی کارگردانی و تهیه کنندگی رو به عهده دارم ولی هنوز باید خیلی تلاش کنم تا بتونم بقیه مسائل رو هم درست پیش ببرم.

spawnمک فارلین همچنین در مصاحبه با وبسایت The Gate در Fan Expo کاندا به این نکته اشاره کرد که همه ی افراد در شرکت در حال تلاش برای به پایان رساندن این پروژه هستند.این فیلم قرار نیست یه فیلم پر هزینه با جلوه های ویژه ی زیاد باشه و قراره بیشتر یک فیلم ترسناک باشه تا یه فیلم هیجان انگیز و نه یه فیلم ابر قهرمانی , من تماس های زیادی از مردم داشتم  که خواستن این پروژه رو به پایان برسونم و من قول هایی هم امسال به مردم دادم .

از این دست مسائل قبلا هم از مک فارلین شنیده شده است ولی اینبار او به این قضیه اشاره کرده که تهیه کنندگان نیز او را تحت فشار قرار داده اند تا فیلم نامه را تا انتهای سال آینده تحویل دهد که که احتمالا فیلم برداری پروژه نیز از سال آینده آغاز شود.

طبق گفته ی The Hollywoord Reporter تاریخ انتشار فیلم آنرا در برابر فیلم های بزرگ سوپر قهرمانی مانند Avengers 2  و همچنین فیلم پایانی مرد پولادین قرار می دهد ولی شاید یک فیلم تاریک سوپر قهرمانی چیزی باشد که ما نیاز داشته باشیم.