احتمال ساخت اسپین‌آفی از سریال .Agents of S.H.I.E.L.D

توسط : در تاریخ : سه شنبه, آوریل 28th, 2015

مدتی پیش اعلام شد که برخی اتفاقات فیلم Avengers: Age of Ultron در سریال مأمورین شیلد دنبال خواهد شد . حالا شایعاتی پیرامون ساخته شدن سریالی مشتق شده از این عنوان به گوش می‌خورد.

بنا به این گزارش کاراکترهای Mockingbird و Lance Hunter به سریال اختصاصی خود راه خواهند یافت. تهیه کننده اختصاصی سریال مأمورین شیلد جفری بل و دستیارش پل زیزسکی وظیفه نوشتن اسکریپت و تهیه‌کنندگی کار را بر عهده خواهند داشت اما تا بحال ABC چراغ سبزی برای ساخت پایلوت این سریال نشان نداده است.

همچنین مشخص نیست که این سریال همزمان با مأمورین شیلد پخش شود یا خیر یا پلی میان استراحت پاییز و زمستان سریال باشد. پیشتر نیز شایعاتی مبنی بر ساخت سریالی از کاراکتر کامالا خان/میس مارول و میدسیزنی از مأمور کارتر به گوش می‌رسید.

منبع: Deadline


  • joker
   در پاسخ به joker

   خخخ مامورین شیلد

  • Slade
   در پاسخ به Slade

   م.شیلد اصلا چیز جالبی نیست تنها سریاله مارول که بدرد میخوره دردویله که واقعا عالیه.اینو پگی جون حوصله سر برن

  • sina
   در پاسخ به sina

   یک سریال کاملا اب بندی شده ….

  • ِDC fan
   در پاسخ به ِDC fan

   کامالا خان خوبه در کل ک من خبر نداشتم ولی شیلد همینجوریش داغونه دیگه چ برسه ب اسپین آفش !!!؟

  • alchmist
   در پاسخ به alchmist

   سریال خوبی

  • amin
   در پاسخ به amin

   AoS یکی از بهترین سریال های کمیک بوکی که از اولین قسمتش تا به الان پیشرفت قابل توجهی داشته و اتفاقات چند اپیزود اخیر نشون داده که چقدر خوب میتونه با دنیای سینمایی مارول پیش بره و هم چنان پیشرفت کنه.
   این سریال در نوع خودش بهترین سریالی هست که ساخته شده.
   در فصل اول دیدیم که اتفاقات فیلم cap 2 چطور روی اون تاثیر گذاشت و هم چنین فضایی شد برای نشون دادن اتفاقات حاشبه ای که هنوز ادامه داره و به نوعی ما شاهد یک جنگ داخلی هستیم که ما رو برای cap 3 اماده میکنه.
   هم چنین ما نتایج اتفاقات فیلم دوم ثور رو هن در این سریال دیدیم و حضور کرکترهای ازگاردی و از جمله لیدی سیف بر جذابیت های سریال افزود.
   و هن اکنون زمینه سازی سریال رو برای فیلم اونجرز شاهد هستیم و قرار است پیامدهای اتفاقات اون رو هم در سریال ببینیم.
   این که یک سریال هم بتواند داستان خود را پیش ببرد و در عین حال بتواند خود را با سایر اتفاقاتی که در گوشه و کنار جهان ان رخ میدهد هماهنگ کند دلیل بر موفقیت این سریال هست. زمینه سازی برای فیلم های مارول ارتباط سریال های دیگر به هم و روایت داستان ناانسان ها و امادگی برای فیلم مستقل ان دلایلی برای وجود چنین سریالی است.
   چه سریالی بهتر از شیلد و چه سازمانی بهتر از ان می تواند بین دنیای سریالی و سینمایی ارتباط برقرار کند؟!
   وجود چنبن سریالی است که توانسته مارول را از DC متمایز کند و دلیل این که DC نتونسته میان سریال ها و فیلم هاش ارتباط برقرار کنه عدم وجود چنین سریالی است.
   فراموش نکنید که ایده اولیه این سریال رو جاس ویدون داده که فیلم اونجرز رو کارگردانی کرده.
   خلاصه این که همین طوری الکی نگید این سریال ابکی و به درد نخوره‌

  • dark spidey
   در پاسخ به dark spidey

   سریالش اشغاله با این که فن مارول هستم اینو میگم

  • nightboy
   در پاسخ به nightboy

   من نمی دونم چرا این جو رو راه انداختن که باید حتما دنیای سریال و فیلما در کمیک یکی باشه انگار وحب منزله والا شورشو دراوردن هر چی سایتای بغلی میگن باید درست باشه مدیونی اگر فکر تفرقه میان dc و marvel انداخته باشم

   • ِDC fan
    در پاسخ به nightboy

    اصلا همین دی سی هم ک میگن یکی نیست در اصل قراره همه جزو ی مولتیورس باشن(تا اونجایی ک من خبر دارم البته)…
    پ.ن:اقا تو تریلر جدید فلش ی صحنه هست اون روزنامه اینده رو میشه خوند ک اولین چیزی ک نوشته اینه ک اسم نویسنده مقاله ایریس وست-الن هستش یعنی ازدواج میکنن…بعد هم نوشته ک توی جنگ فلش و ریورس فلش در اینده فلش توسط اتم و هاک گرل و گرین ارو(بله گرین ارو 😀 ) یاری میشده…یعنی من دارم ذوق مرگ میشم 😀

    • arkham knight
     در پاسخ به ِDC fan

     اسپین آف دیگه برای چی?بزارید همین سریال جا بیفته بعدا!!
     پ.ن:آخه شما ذوق مرگ میشی چرا میای ما رو هم ذوق مرگ میکنی?? D: انصافا نکته خوبی بود…پس یکی از اون سه نفر مجهول سریال مشترک هاک گرله…میمونه اون دو نفر که من فکر کنم اون دو نفر مارشن منهانتر و منهانتر باشن…انصافا دارم لحظه شماری میکنم که مارشنو ببینم(همون قالب توی اسمالویلشم باشه خوبه)…به نظر من یه ریبوت درست و حسابی از اسمالویل توی ابعاد بزرگتره…چون اسمالویلم ۱۰ سال طول کشید و اینم تا ۱۰ سال بعد فعلا برنامه ریزی شده…ممکنه بروس وین هم باشه به خاطر این:
     http://8pic.ir/images/tdyjjyacx4n6cao3qblw.jpg
     به نظر من این سریال ها بدجور میخوان پیش برن…شاید یه روز دیسی انقدر دنیای سریالو گسترش بده که دیگه….

  • شوالیه تاریکی
   در پاسخ به شوالیه تاریکی

   بر خلاف این دردویل خیلی نقد های خوبی گرفته

ش.ی.ل.د. .S.H.I.E.L.D

img

ش.ی.ل.د. در واقع نام یک سازمان جاسوسی، آژانس اجرای قانون و مقابله با تهدیدات ابرقهرمانان است که مخفف کلمات Strategic Hazard Intervention Espionage Logistics Directorate به معنی اداره‌ی نظامی مداخله در خطرهای استراتژیک جاسوسی است. رهبری این گروه را فردی به نام «نیکولاس جوزف ‌فیوری» عهده‌دار است.