احتمال حضور دن استیونز در دکتر دووم

توسط : در تاریخ : جمعه, جولای 21st, 2017

از پنل لژیون در کامیک کان انتظارات بسیاری می‌رفت، ولی هیچ کس انتظار یک اطلاعیه درباره ی دکتر دووم را نداشت، بخصوص که احتمال دارد بازیگری از این سریال در پروژه‌ی سینمایی دکتر دووم حضور داشته باشد.

پس از اینکه هاولی، سازنده ی لژیون و فارگو این خبر را اعلام کرد که در حال ساختن فیلم دکتر دووم است، اعلام شد دن استیونز که نقش دیوید هالر را در سریال لژیون بازی کرده است، به همراه هاولی در این پروژه کار خواهد کرد. ولی هنوز مشخص نیست که او چه نقشی را برعهده خواهد داشت.

همکاری هاولی و استیونز در لژیون بسیار مورد تحسین واقع شده بود، به همین خاطر این احتمال می‌رود که او نقش خود دکتر دووم را بازی کند.

در پنل، هاولی اینطور گفت که «من در حال ساخت یک فیلم برای فاکس هستم و فقط دو کلمه می‌گویم: دکتر. دووم.» پس بطور طبیعی انتظار می‌رود که این یک فیلم مستقل دکتر دووم باشد، ولی همچنان این شایعه هم وجود دارد که شاید یک دنباله و یا ریبوت برای فنتستیک فور باشد.

legion-184341

در هر صورت، اینکه بتوانند بالاخره شخصیت درستی از دکتر دوم به تصویر بکشند مایه ی دلگرمی است و خوشبختانه همکاری هاولی و استیونز در لژیون این اعتماد را که بوجود آورده است که توانایی انجام چنین کاری را دارند.