آیا «نمور» صاحب فیلم سینمایی می‌شود؟

توسط : در تاریخ : دوشنبه, آگوست 26th, 2013

کوین فیگ اخیراً اعلام کرده است که استودیوی مارول صاحب حقوق شخصیت «نمور» نیست.

از آنجایی که این شخصیت به عنوان «اولین جهش یافته» معروف است احتمال آن می رفت که استودیوی فاکس حقوق این شخصیت را داشته باشد یا از آنجایی که صحبت از حضور موجودی «نهنگ مانند» در فیلم «انتقامجویان» بود، احتمال حضور نمور سر زبان ها افتاده بود.

namor-universal-picturesاما در آخرین شماره مجله ی امپایر فیگ اعلام کرد که استودیوی یونیورسال صاحب حقوق این شخصیت است. بنابراین مشخص شد که نباید انتظار حضور نمور در فیلم های استودیوی مارول را داشته باشیم.

واضح است که ساخت فیلم نمور توسط استودیوی یونیورسال غیرممکن نیست و چیزی که جالب است این است که طرفدار بزرگ کمیک بوک توماس تال اخیراً استودیوی «لجندری اینترتینمنت» خود را از کمپانی برادران وارنر به کمپانی یونیورسال منتقل کرده است.

تال یکی از تهیه کنندگان سه گانه ی «شوالیه ی تاریکی» کریستوفر نولان و «مردی از پولاد» می باشد. شاید تال و لجندری فرصتی برای حضور نمور روی پرده ی سینما بدهند؟ و آیا آن ها می‌توانند این پروژه را قبل از اینکه برادران وارنر آکوامن را تولید کند، انجام دهند؟

و البته دانستن این که چه شخصیت هایی از مارول در کنار نمور خواهند بود نیز در نوع خود جالب است چون به نظر میرسید که بسیاری از دشمنان این شخصیت، دشمنان شخصیت های دیگر مارول نیز هستند. شاید «تایگر شارک»؟