آیا انیمیشنی سریالی دیگری از بتمن در راه است؟

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, ژوئن 18th, 2014

این هفته در نمایشگاه «Licensing Expo» که از تاریخ ۱۷ تا ۱۹ ژوئن برگزار شده است یک بنر تبلیغاتی از کاراکتر بتمن بنمایش درآمد که فکر همه را مشغول خود ساخته است.

این تصویر همانگونه که مشخص است نام انیمیشنی از سری انیمیشن های بتمن است که مشخص نمی کند یک انیمیشن سریالی خواهد بود یا سینمایی اما باتوجه به پسوند «نامحدود» احتمال میرود سریال باشد چون یکی از پرطرفدار ترین انیمیشن های دیسی یعنی «لیگ عدالت» نیز دارای پسوند «نامحدود» بوده است. درحال حاضر سریال «از بتمن دوری کن» (Beware The Batman) توسط شبکه «کارتون نتورک» (Cartoon Network) در حال پخش است اما بدلیل کم مخاطب بودن این سریال احتمال کنسل و جایگزین کردن آن زیاد است.

batman-unlimited-101120

طبق این بنر نام این انیمیشن «بتمن نامحدد» (Batman Unlimited) خواهد بود و انتظار میرود طبق پیشینه دیسی در زمینه انیمیشن سریالی از شبکه کارتون نتورک پخش شود. البته یکبار دیگر تاکید میکنم که همچنان معلوم نیست که اصلا این بنر مربوط به چه چیزی باشد اما بیشتر سایت ها احتمال انیمیشن سریالی بودن آنرا دارند. همچنین در این نمایشگاه یک بنر تبلیغاتی از فیلم پر سروصدای بتمن علیه سوپرمن نیز وجود داشت که میتوانید در زیر مشاهده نمایید:

batmanvssupermanbanner