آهنگساز «دکتر استرنج» مشخص شد

توسط : در تاریخ : شنبه, می 7th, 2016

آهنگساز برنده جایزه اسکار، «مایکل جیاچینو»، اخیر اعلام کرده که مسئولیت ساخت موسیقی جادویی فیلم «دکتر استرنج» را به عهده گرفته است.

«جیاچینو» برای آهنگسازی انیمیشن «بالا» محصول ۲۰۱۰ «دیزنی» و «پیکسار»، یک اسکار، یک گلدن گلوب و دو گرمی برنده شد. او برای آهنگسازی پایلوت سریال «لاست» و انیمیشن «راتاتویی» نیز گرمی برده است.

از کار های دیگر او میتوان به «سوپر ۸»، «جهان ژوراسیک»، «شگفت انگیزان» و فیلم های «پیشتازان فضا» به کارگردانی «جی. جی. آبرامز» اشاره کرد. کار های اخیر او نیز شامل موسیقی انیمیشن های «اینساید اوت» و «زوتوپیا» و فیلم های «صعود ژوپیتر» و «سرزمین فردا» میشود.

«دکتر استرنج» ۴ نوامبر (۱۴ آبان) جادو را وارد جهان سینمایی «مارول» میکند.


  • marc
   در پاسخ به marc

   با اطمینان میگم که یک موسیقی حماسی و عالی رو خواهیم شنید.😎تک تک موسیقی هایی که توی متن گفته شده رو دوست دارم و منتظرم تا یک موسیقی به یاد ماندنی و درخور مقام و شخصیت دکتر استرنج بشنوم.👌🏻

  • FEIZ
   در پاسخ به FEIZ

   عجب پر کار و موفقم هست.
   امیدوارم که بتونه موسیقی ایی کاملاً متناسب با فضای فیلم بسازه.

   چه شرلوک هلمز بارانی راه انداخته MARVEL، حسابی منتظر دیدن بندیک تو فیلم و تو این نقش هستم، بندیک میخواد بترکونه.

  • حجت مزارعی
   در پاسخ به حجت مزارعی

   این فیلم فوق العاده میشه 🙂

  • detective
   در پاسخ به detective

   ینی با این ژستی که گرفته، دارم داغون میشم!

  • حنیف
   در پاسخ به حنیف

   امیدوار بتونن خعلی خوب به انتقام جویان ربطش بدن البته تو انیمیشن این فیلم دیدم که استادش ی گردن بند داره که اخرای انیمیشن استاده گردنبند رو به دکتر میده و دکتر دشمن رو توی گردنبند حبس میکنه من فک میکنم سنگ ابدیت هم تو این فیلم باشه.راستی یکی از دوستان قبلا گفته بود سنگ ابدیت هم هست و منبع ابدیت هم هست میشه ی توضیحی بدین ممنون میشم

   • marc
    در پاسخ به حنیف

    اون چشم آگاماتو هستش و برای دکتر استرنج مثل چکش میولنیر برای ثوره.احتمال اینکه یکی از سنگ های بینهایت توی اون باشه هم زیاده.

  • White Lantern
   در پاسخ به White Lantern

   Sherlock+Batman Begins+Inception=Doctor Strange