«آنجل»، «سای‌لاک» و «جوبیلی» در فیلم «ایکس‌من: اپوکالیپس»

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, آوریل 1st, 2015

برایان سینگر مشغول پیش بردن فیلم بعدی‌اش «ایکس‌من: اپوکالیپس» است و در این میان ذره ذره اطلاعاتی نیز به ما داده می‌شود. در تازه‌ترین خبرها با تازه‌ترین اعضای تیم آشنا می‌شویم.

Untitled-1

برایان سینگر اخیراً در حساب اینستاگرامش حضور «جوبیلی Jubilee» را تایید کرد و به غیر از آن اعلام کرد که «لانا کوندور» این نقش را بازی خواهد کرد. «جوبیلی» اولین بار در شماره‌ی ۲۴۴ کمیک «ایکس‌من مرموز Uncanny X-Men» توسط «کریس کلرمونت» و «مارک سیلوستری» خلق شد. او به سرعت به یکی از شخصیت‌های محبوب گروه تبدیل شد و جزو اعضای اصلی گروه در انیمشن بی‌اندازه محبوب دهه‌ی ۹۰ به شمار می‌رفت. این شخصیت قادر است اشعه‌های پلاسمایی از دستان خود خارج کند. معمولاً «جوبیلی» را در کنار «ولورین» می‌توان یافت ولی در طول سالیان او استقلالی نسبی یافت و حتی تیم جهش‌یافتگان خود با نام «نسل ایکس Generation X» را رهبری می‌کرد و البته حتی برای مدتی به یک خون‌آشام نیز تبدیل شد!

به غیر از این خبر فاکس همچنین اعلام کرد که در پی جذب بازیگری برای نقش «بتسی برادوک» یا همان «سای‌لاک» می‌گردد. به احتمال زیاد خبر بعدی‌ای که از این فیلم به گوشمان بخورد مربوط به این نقش باشد. «سایمون کینبرگ»، نویسندهی فیلم، قبلاً اعلام کرده بوده که قرار بود این شخصیت در فیلم «ایکس‌من: روزهای گذشته‌ی آینده» حضور داشته باشد.

و اما آخرین خبر در رابطه با شخصیت «آنجل» است. هواداران او را در فیلم ناموفق «ایکس‌من: آخرین ایستادگی» به خاطر دارند. «برایان سینگر» چند روز قبل تصویری را منتشر کرد که در آن حضور این شخصیت تایید شد. «آنجل» با شرور فیلم یعنی «اپوکالیپس» پیوند قوی‌ای دارد و «اپوکالیپس» او را به یکی از «سواران مرگ» خود تبدیل می‌کند.

«ایکس‌من: اپوکالیپس» در روز ۲۷ می ۲۰۱۶ (۷ خرداد) اکران خواهد شد.