آمار خیره‌کننده سریال «گاتهام»

توسط : در تاریخ : سه شنبه, سپتامبر 23rd, 2014

دیشب یعنی در ۲۲ سپتامبر نخستین قسمت از سریال کمیک‌بوکی گاتهام روی آنتن شبکه FOX ‌‌‌‌رفت توانست با بازدید خیره‌‌کننده مواجه شود. 

به‌گزارش فانتزیِ کمیک به‌‌نقل از هالیوود ریپورتر، اگر مارول در زمینه فیلم سینمایی خیره‌کننده نشان داده‌‌‌است، دی‌‌سی در زمینه سریال به‌این درجه می‌‌‌رسد. سریال گاتهام توانست در نخستین قسمت خود حدودا ۸ میلیون بازدید برای شبکه جهانی فاکس به‌ارمغان آورد. همچنین طبق این گزارش، حدودا ۹۰ درصد نقدهایی که روی این سریال انجام شده‌است رضایت منتقدین را از این سریال نشان می‌دهد. سایت معتبر Rotten Tomatoes نیز اعلام کرده که بیش از ۸۸ درصد بازدیدکنندگان از پایلوت این سریال رضایت کامل داشته‌اند. این آمار نشان می‌‌دهد که هواداران این شخصیت حاضر نیستند تا سال ۲۰۱۶ برای دیدن‌کردن از قهرمان محبوبشان صبر کنند، حتی اگر مربوط به کودکی وی باشد.

gotham001

داستان درمورد کاراگاه جوانی به‌نام جیم گوردون است که پرونده قتل میلیاردری بنام توماس وین و همسرش را پیگیری می‌کند. دراین راه با ماجراها و اتفاقات زیادی دست و پنجه نرم خواهد کرد. بن مک‌کنزی دراین سریال نقش کاراگاه گوردون، دونال لوگ نقش هاروی بالوک، دیوید مازوز نقش بروس وین و سین پرتوی نقش آلفرد. گفته می‌شود که فیلم با تبدیل شدن بروس به بتمن اتمام خواهد یافت. برای دانلود قسمت نخست این سریال کلیک کنید.