آغازی دوباره برای مردان ایکس

توسط : در تاریخ : شنبه, نوامبر 12th, 2016

دوران بی‌رونقی کمیک‌های ایکس من به پایانی باشکوه نزدیک می‌شود.

کمپانی «مارول» امروز اعلام کرد که در نهایت توجهات خود را از میان امپراتوری کمیک هایش از طریق واقعه‌ی عظیمی با نام «رستاخیز» (ResurrXion) به «وینگ» (Wing) معطوف خواهد کرد. به همراه این واقعه که در بهار سال ۲۰۱۷ بوقوع می پیوندد، می توان انتظار دو سری جدید از «فلگ شیپ» (Flagship) با نام های «ایکس من آبی» (X-Men Blue) و «ایکس من طلایی» (X-Men Gold) را داشت که خط داستانی اولیه را دنبال خواهند کرد.

همین طور می توانید نگاهی به آغاز پنج اثر دنباله دار دیگر با نام های «کیبل» (Cable)، «نسل اکس» (Generation X)، «مرد یخی» (Iceman)، «جین گری» (Jean Grey) و «سلاح اکس» (Weapon X) داشته باشید. طبق گفته ویراستار کمپانی مارول «دنیل کچام» (Daniel Ketchum)، «نسل اکس» و «سلاح اکس» از لحاظ لحن و درون مایه جا پای پیشینیان خود می گذارد، اما از سوی دیگر مسیر مختص خود را نیز دنبال خواهند کرد. «ما توقع داریم «نسل اکس»، که خط داستان مدرسه ای را دنبال می کند و عواطف قشر نوجوان را هدف قرار داده است، بسیار محبوب واقع شود.»

 همچنین خبر تاکید می کند طرفداران اکس من که شاهد مواجهه تیم با خطر انقراض در «ناانسان ها علیه ایکس من ها» بودند نیز هیجان زده خواهند شد. همچنین به آنها اطمینان می دهد کمپانی مارول به هیچ وجه قصد تغییر اعضای تیم را نخواهد داشت، در حالی که کمپانی فاکس قرن بیستم کماکان تمامی حق فیلم را در اختیار خواهد داشت.