آرت‌ورک‌های جدید از کمیک «Marvel Legacy»، بلک‌پنتر و استاربرند را نشان می‌دهند

توسط : در تاریخ : جمعه, جولای 28th, 2017

شماره یک سری کمیک‌های «Marvel Legacy» که در پاییز امسال منتشر خواهد شد، قرار است تیمی از انتقامجویان ماقبل تاریخی را به خوانندگان معرفی کند. اخیرا مارک دئوداتو آرت‌ورک‌های جدیدی را، با نام« انتقامجویان ۱,۰۰۰,۰۰۰ پ.م چه کسانی هستند؟»، برای این عنوان طراحی کرده است. این آرت‌ورک‌ها این امکان را به ما می‌دهند، تا برای اولین بار شاهد دو عضو دیگر از این گروه یعنی «بلک پنتر» و «استاربرند» باشیم.

در این آرت‌ورک‌ها، بلک پنتر را در پوستینی از یک پلنگ سیاه و همینطور همراه با دم می‌بینیم.  آرت‌ورک دیگر، مرد غارنشین قوی هیکلی را نشان می‌دهد که نماد استاربرند را بر سینه خود دارد. احتملا این بلک پنتر از نیاکان تیچالا پادشاه واکاندا و بلک پنتر کنونی باشد. مرد غارنشین نیز احتمالا اولین انسانی روی کره زمین است که به قدرت‌های کیهانی استاربرند دست پیدا کرده است. این آرت‌ورک‌ها هیچگونه اطلاعاتی را پیرامون پیشینه این شخصیت‌ها ارائه نمی‌کنند، با این وجود انتظار می‌رود که در روز‌های آینده شاهد انتشار آرت‌ورک‌های بیشتری از شخصیت‌های این سری، از سوی مارول باشیم.

در گروه انتقامجویان ماقبل تاریخی مارول، علاوه بر بلک پنتر و استاربرند، شاهد حضور اودین پدر ثور، آیرون فیست، گوست رایدر، فونیکس و آگاموتو خواهیم بود. در ادامه می‌توانید آرت‌ورک‌های منتشر شده از سوی مارول را ببینید:

بلک پنتر

استاربرند

عنوان تک قسمتی «Marvel Legacy» که قرار است روایتگر پیشینه جهان مارول باشد را جیسون آرون نوشته و طراحی آن نیز بر عهده ایساد ریبیچ بوده است. این کمیک در پنجاه صفحه و در سپتامبر امسال منتشر خواهد شد.