آپدیت:”آدام مک کی” در شرف کارگردانی مردمورچه ای! (اعلام نتایج مذاکرات مارول و مک کی!)

توسط : در تاریخ : شنبه, می 31st, 2014

کارگردان جدید فیلم “مردمورچه ای” پس از پیچ و خم های فراوان سرانجام توسط مارول مشخص شد. شاید خیلی از شما اطلاع داشته باشید که در زمان تعطیلی سایت “ادگار رایت”،کارگردان اسبق فیلم مردمورچه ای از سمت خود استعفا داد.مارول دلیل این کار ادگار را بروز اختلافاتی در روند پروژه دانسته و سریعا اعلام کرد که یک کارگردان دیگر را در نظر دارد. حال پس از گذشت یک هفته مارول بطور رسمی اعلام کرد که در حال مذاکره با آدام مک کی برای پذیرش سمت کارگردانی این فیلم هستیم. استعفا ادگار باعث ناراحتی بسیار برای طرفداران شده بود زیرا این کارگردان موفق قریب به هفت سال در حال کار بر روی داستان این پروژه بوده است که متاسفانه بدلیل دخالت های مارول در امور نویسندگی،کناره گیری کرد. مک کی کارگردانی خود را در سال ۱۹۹۵ با فیلم “شنبه شب زنده” شروع کرد و از معروف ترین فیلم های او میتوان به”Anchorman: The Legend of Ron Burgundy” در سال ۲۰۰۴ و قسمت دوم این عنوان در سال ۲۰۱۳ اشاره کرد (این فیلم در سال ۲۰۱۳ توانست به فروش ۱۷۳ میلیون دلار برسد) .هم چنین از دیگر فیلم های او میتوان به گام برادران و سرزمین گم شده اشاره کرد. لازم به ذکر است که او برای فیلم گام برادران سه سمت کارگردانی، تهیه کنندگی و نویسندگی را برعهده داشته است همچنین باید گفت که بیشتر فیلم های او جنبه کمدی، درام داشته و درکارنامه وی آنچنان اثر فانتزی، اکشن دیده نمی‌شود. مک کی در حال حاضر به احتمال بسیار زیاد این سمت را قبول خواهد کرد و به گفته وی در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات قرار دارد. لازم به ذکر است که سه کاندیدا برای کارگردانی این فیلم انتخاب شده است که عبارت اند از: راسون ماشال تربر، آدام مک کی و روبن فلیشر که مارول از بین این سه کاندید فقط درمورد مک کی اخبار رسمی منتشر کرده است.

تصویری از چهره این بازیگر 46 ساله آمریکایی

تصویری از چهره این کارگردان ۴۶ ساله آمریکایی

پروژه مرد مورچه ای قرار است در سال ۲۰۱۵ به اکران عموم درآید و قطعا در اواسط سال ۲۰۱۴ کلید خواهد خورد. این فیلم که تولید دیزنی و مارول محسوب میشود قرار است با بازی پل راد و مایکل داگلس در ۳۱ جولای ۲۰۱۵ (۹ مرداد ۱۳۹۴) رنگ اکران به خود گیرد. فانتزی کمیک بعنوان تنها سایت فعال در زمینه کمیک و کمیک استریپ شما را از هرگونه اطلاعات بعدی، آگاه خواهد ساخت. (برای بدست آوردن اطلاعاتی مربوط به این فیلم میتوانید به اینجا و اینجا مراجعه فرمایید)

آپدیت:(اعلام نتایج مذاکرات مارول و مک کی)

مذاکرات استدیو مارول و دیزنی برای جذب آدام مک کی برای سمت کارگردانی فیلم مرد مورچه ای شب گذشته بصورت جدی آغاز شد.به گزارش فانتزی کمیک به نقل از هالیوود ریپورتر،مارول در بیانیه ای اعلام کرد که بدنبال تلاش های فراوان برای جذب مک کی بعنوان سمت کارگردان،در آخرین مراحل مذاکرات ، درحالی که همه تصور میکردند این کارگردان ۴۶ ساله موافق است،جواب وی “نه” شد.این درحالیست که مارول تقریبا در همه جا حضور مک کی را بعنوان کارگردان در فیلم مرد مورچه ای اعلام کرده است اما حال همه سایت ها در حال آپدیت این خبر هستند.حال مارول قطعا بدنبال دو کاندید دیگر خود خواهد رفت.ابتدا تربر که در کارنامه خود “خانواده مایلرز” را دارد و صرفا همانند مک کی یک کارگردان کمدی ساز محسوب میشود.البته “فلیشر” با ساخت فیلم هایی نظیر  “جوخه گانگستر” و “جزیره زامبی” ثابت کرده که که ژانر اکشن و فانتزی میتوان گزینه بهتری باشد.حال انتظار میرود که اکران این فیلم به تعویق خواهد افتاد.