آخرین اخبار از وضعیت انتخاب بازیگر نقش اسپایدرمن

توسط : در تاریخ : یکشنبه, ژوئن 14th, 2015

به‌روزرسانی: «تام هالندTom Holland»، «متیو لینتزMatthew Lintz»، «چارلی پلامرCharlie Plummer» و «چارلی روCharlie Rowe» کاندیدهای نهایی نقش اسپایدرمن هستند. همچنین Deadline اعلام کرده که بازیگر اسپایدی هفته آینده مشخص خواهد شد. لازم به‌ذکر است «تام هالند» درحال حاضر درآتلانتا که محل فیلمبرداری «جنگ داخلی» است به‌سر می‌برد.

پروژه انتخاب بازیگر برای نقش «پیتر پارکر/اسپایدرمن» مدتی است فکر مسئولین سونی و مارول را به‌خود مشغول کرده‌است و اسامی زیادی برای این نقش مطرح شده‌است و حال اخبار جدیدی از وضعیت انتخاب بازیگر نقش اسپایدی به‌گوش میخورد.

VNypB

طبق صحبت‌های گزارشگر The Wrap دریکی از اپیزودهای Meet The Movie Press Live، «ایسا باترفیلدAsa Butterfield» دیگر جزو کاندیدهای نقش اسپایدی نیست و از لیست بازیگران مارول/سونی خط خورده‌است. حال مارول و سونی درحال کار بر روی سه کاندید دیگر هستند که اسامی آن‌ها از قبل ذکر شده‌بود. «تام هالندTom Holland»، «متیو لینتزMatthew Lintz» و «چارلی پلامرCharlie Plummer» جزو سه کاندید نهایی مارول/سونی هستند.

همچنین این گزارشگر این مورد را ذکر کرد که سونی می‌خواهد هالند اسپایدی آینده باشد درحالی که مارول پلامر را زیرنظر دارد. (برای اطلاعات بیشتر از کاندیدهای اخیر این نقش به این لینک مراجعه کنید)

البته باید گفت که هیچ‌ کدام از این صحبت‌ها توسط مارول یا سونی تایید نشده‌است و درحد یک شایعه می‌باشد.

اسپایدرمن جدید قرار است برای نخستین‌بار درقسمت سوم کاپیتان آمریکا درسال ۲۰۱۶ حضور یابد و سپس درسال ۲۰۱۷ فیلم اختصاصی خود که محصول مشترک مارول/سونی است را درپیش دارد.

 

شما دوست دارید کدام کاندید بالاخره انتخاب شود؟


اسپایدرمن Spider-Man

img

پیتر پارکر نوجوان توسط یک عنکبوت رادیواکتیو شده گزیده می‌شود و بدین ترتیب قدرت‌هایی عنکبوتی بدست می‌آورد. بعد از مرگ عمویش بن، که پیتر می‌توانست جلویش را بگیرد، او آموخت که «قدرت زیاد مسئولیت زیادی را می‌طلبد». پیتر پارکر سوگند خورد بی‌گناهان را از گزند آسیب محافظت کند و تبدیل به اسپایدرمن شگفت‌انگیز شد.